W hali MOSiR-u przy ul. Bończyka znów zawitali najlepsi polscy sportowcy. Zaledwie kilka tygodni temu do mistrzostw świata przygotowywały się tu siatkarki, a wczoraj na Bończyku gościła nasza męska reprezentacja w piłce ręcznej.
Podopieczni selekcjonera Patryka Rombla szykują się do styczniowych mistrzostw świata, które będą rozgrywane w Polsce i Szwecji. W poniedziałek 10 października w hali MOSiR-u przy ul. Bończyka przygotowywali się także do spotkania z Włochami, które zaplanowane jest na czwartek w katowickim Spodku. Bilety na wydarzenie możecie jeszcze kupić tutaj.
Meczem Polska-Włochy rozpoczniemy eliminacje do mistrzostw Europy, które w 2024 r. odbędą się w Niemczech. Pozostałymi rywalami biało-czerwonych będą Łotysze i Francuzi.
Foto: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mysłowicach















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)





























