Mysłowicka Rada Biznesu w tym roku będzie kontynuować inicjatywę spotkań w ramach cyklu „Śniadanie z Biznesem”. Najbliższe wydarzenie odbędzie się 11 stycznia o godzinie 8.30 w restauracji Braks. Gościem specjalnym w tym miesiącu będzie Małgorzata Książek-Grelewicz, dyrektor Miejskiego Zarządu Gospodarki Komunalnej w Mysłowicach.
Podczas spotkania dyrektor MZGK przedstawi trzy duże i bardzo ważne koncepcje dotyczące rozbudowy naszego miasta.
Śniadanie z Biznesem to inicjatywa Mysłowickiej Rady Biznesu, które odbywa się w każdą drugą środę miesiąca. Podczas spotkań poruszane są różne istotne tematy z perspektywy przedsiębiorcy. Każdy przedsiębiorca może wziąć w nim udział. Spotkania są płatne w wysokości 30 zł.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)










