W sobotę 21 października w hali MOSiR-u na Bończyku rozgrywane były 4. Mistrzostwa Mysłowic w badmintonie. O tytuły mistrzów naszego miasta rywalizowało ponad 60 zawodników w kilku kategoriach wiekowych.
Badmintoniści rozgrywali mecze singlowe, deblowe i mikstowe. Impreza połączona była z tegorocznym cyklem Grand Prix w grach podwójnych, co oznaczało, że każdy zawodnik mógł zdobyć dodatkowe punkty. Wyniki rywalizacji znajdziecie tutaj.
Organizatorem wydarzenia był jak zwykle KS Wolant, który zaprasza na treningi w Mysłowicach i Jaworznie zarówno dzieciaki i młodzież, jak i osoby dorosłe. Szczegółów szukajcie tutaj.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



























































