Szykują się emocje na najwyższym poziomie – tak zapowiadają się mistrzostwa Mysłowic w badmintonie, które odbędą się już wkrótce.
Już w sobotę, 20 września, w Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR, będziemy mogli śledzić zmagania badmintonistów i badmintonistek w ramach VI Mistrzostw Mysłowic w badmintonie, organizowanych przez Klub Sportowy Wolant.
Zawodnicy, zarówno zawodowcy jak i amatorzy, będą mogli sprawdzić swoje umiejętności, startując w wielu kategoriach oraz w różnych przedziałach wiekowych.
Mistrzostwa rozpoczną się o godzinie 9:00. Wstęp wolny.
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













