31 maja, podczas drugiego dnia Mysłowic, na scenie w Parku Słupna zaprezentowali się lokalni artyści: Węgiel i Miód, Lab, Roboty na Wysokości oraz pochodzący z Piekar Śląskich zespół Oberschlesien. Posłuchajcie rozmów z artystami.
Są młodzi, utalentowani i już nagradzani. O zespole Węgiel i Miód opowiada frontmanka Blanka Woźniczko.
LAB to trio, którego muzycy szukają inspiracji w pulsie miasta. Zespół tworzą Bartek Bednarczuk, Aleksander Goławski i Sławek Plotek.
Roboty Na Wysokości to kolejny zespół, który gra podczas dzisiejszych Dni Mysłowic.
Od lat inspirują się Rammsteinem, śpiewają po śląsku i są jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów z naszego regionu. O zespole Oberschlesien opowiada założyciel Marcel Różanka.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












