„Łapią zachwianą równowagę i zachłannie patrzą w przyszłość” – 12 grudnia do sieci trafił nowy singiel mysłowickiej formacji Roboty na wysokości.
Roboty na wysokości tworzą muzycy w przeszłości związani z takimi zespołami jak Locomotive Sun, No More Electro, czy Iowa Super Soccer. To również formacja mocno związana z Mysłowicami i często tu koncertująca. Kilka dni tem w sieci pojawił się ich nowy singiel pt. „Mało mi”.
– Ktoś powiedział że kryzys to nie klęska lecz szansa na nowe. ROBOTY łapią zachwianą równowagę i zachłannie patrzą w przyszłość. To opowieść o maszynie do wyciskania z życia ostatnich kropel, to opowieść o każdym z nas. Substancją jest wolność…. – zdradzają muzycy z zespołu Roboty na wysokości w swoich mediach społecznościowych.
Utwór na pewno może przypaść do gustu tym, którzy lubią wszelako pojętą mysłowicką scenę alternatywną, o której bogatych tradycjach wie cała Polska. Mocny tekst, zwarty aranż i melancholia to niewątpliwie cechy, które nie tylko wyróżniają nowy singiel Robotów, ale również po części charakteryzują ich całą twórczość.
„Mało mi” zostało zarejestrowane w studiu MAQ Records w Wojkowicach, a za jego produkcję odpowiedzialni są Wojciech Barchański oraz Krzysztof Chłopek. Do utworu powstał klip, zrealizowany w trakcie sesji nagraniowej przez Szymona Padoła z Neuron Studio.
Utwór jest dostępny na oficjalnym kanale zespołu w serwisie YouTube. Jeśli natomiast ktoś chciałby twórczości Robotów posłuchać na żywo, to taka okazja nadarzy się 15 stycznia w pszczyńskiej Herbatece, gdzie formacja wystąpi o godzinie 19:00.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











