W dzielnicy Wesoła mysłowiccy funkcjonariusze straży miejskiej odnaleźli dwa porzucone psy. Jeden z nich to zaledwie kilkumiesięczny szczeniak.
– Na prośbę pracowników Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Mysłowice patrol Straży Miejskiej udał się do dzielnicy Wesoła, gdzie według zgłoszenia mieszkańców, w rejonie ulic Piastów Śl. i Roździeńskiego, przebywały porzucone zwierzaki – informuje Ginter Płaza, komendant SM w Mysłowicach.
Czworonogi przewieziono i pozostawiono w mysłowickim schronisku dla zwierząt.
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












