Dwa medale wywalczyli bokserzy MOSiR – u Mysłowice na zakończonych w sobotę 85. Mistrzostwach Polski Seniorów w Kaliszu.
W zawodach wzięło udział 192 zawodników z 81 klubów. MOSiR Mysłowice reprezentowało trzech pięściarzy. Dwóch z nich wróciło do Mysłowic z medalami.
Złoto w kategorii + 91 kilogramów wywalczył Arkadiusz Toborek. 3 miejsce i medal brązowy w kategorii 91 kilogramów zdobył Krzysztof Kowalski. Poza strefą medalową, w kategorii 64 kg znalazł się Łukasz Kurek.
Dzięki dobrym występom mysłowickich bokserów, w generalnej klasyfikacji klubowej MOSiR Mysłowice zajął 3 miejsce.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












