20 marca odbyła się XXI edycja Olimpiady dla Przedszkolaków. Szesnaścioro dzieci z przedszkoli z Mysłowic, Katowic i Sosnowca konkurowało w ośmiu zespołowych konkurencjach, które dostarczyły im mnóstwo radości i emocji.
Olimpiada odbyła się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Dariusza Wójtowicza, a organizatorem tego wydarzenia była Sportowa Szkoła Podstawowa im. Olimpijczyków Śląskich. W wydarzeniu udział wziął Prezydent Dariusz Wójtowicz oraz jego Zastępca Mateusz Targoś, a także przedstawiciele Rady Miasta: Piotr Styczeń, Anna Kozłowska, Wojciech Chmiel oraz Katarzyna Polok – Marcol.
Olimpiada była idealną okazją do połączenia zdrowej, sportowej rywalizacji z zabawą.
Tekst: Julia Bryzek















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)





![Sesja absolutoryjna w Mysłowicach już 18 czerwca. Radni ocenią pracę władz miasta [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2024/05/Sesja-RM-218x150.jpg)






