W dniach 14-16 marca w Sępólnie Krajeńskim odbyła się III edycja Grand Prix Polski Młodziczek w tenisie stołowym, na którym Natalia Wszołek po raz kolejny zdobyła pierwsze miejsce.
W półfinale z wynikiem 3-0 pokonała Julię Szarmach. W finale zagrała natomiast mecz z Nicole Bartosz i wygrała 3-1.
Natalia Wszołek nie zatrzymuje się i za każdym razem udowadnia, że należy do ścisłej krajowej czołówki. Serdecznie gratulujemy.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













