W środę uczniowie mysłowickich szkół ponadpodstawowych stanęli do sportowej rywalizacji w ramach miejskich finałów w tenisie stołowym, które odbyły się w Szkole Podstawowej Sportowej im. Olimpijczyków Śląskich w Mysłowicach.
W turnieju udział wzięły dwa zespoły dziewcząt oraz trzy drużyny chłopców, reprezentujące mysłowickie szkoły średnie.
Po emocjonujących pojedynkach w kategorii dziewcząt zwyciężyły uczennice z I Liceum Ogólnokształcącego, pokonując w finałowym meczu rówieśniczki z II LO.
W rywalizacji chłopców najlepsi okazali się uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego, którzy stanęli na najwyższym stopniu podium. Drugie miejsce zajęli reprezentanci I LO, a trzecie – CKZiU.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)




















