Śląska Policja nie zwalnia tempa i osiąga coraz więcej sukcesów. 29 marca w Akademii Policji w Szczytnie miały miejsce Mistrzostwa Służb Mundurowych w Pływaniu pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji, na którym szczególnie wyróżnił się mysłowicki funkcjonariusz.
Podkom. Paweł Jankowski z Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach w zawodach zdobył 3 złote medale i 1 srebrny krążek. Co więcej, został uznany za najlepszego startującego zawodnika, a także najlepszego policjanta.
Kolekcja sukcesów podkom. Jankowskiego w dziedzinie pływania powiększa się coraz bardziej. To zresztą nie pierwszy raz, kiedy mysłowicki funkcjonariusz policji został wyróżniony.
Cieszymy się, że w naszym mieście mamy tak utalentowanych mundurowych.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












