Mysłowiczanin Jakub Soboń zdobył złoty medal w XVI Mistrzostwach Polski Polskiej Unii Trójboju Siłowego, które odbyły się w Zalesiu.
18-latek zaprezentował niesamowitą formę i siłę w trakcie zawodów. Został Mistrzem Polski w wyciskaniu na leżąco.
Serdecznie gratulujemy!















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













