61-latek z Mysłowic odwoził dzieci do szkoły autem, choć miał sądowy zakaz prowadzenia i był w stanie po użyciu alkoholu.
– Policjanci z mysłowickiej drogówki zatrzymali dziś do kontroli 61-latka, który kierował swoim chevroletem mimo zakazu prowadzenia pojazdów wydanego przez Sąd Rejonowy w Mysłowicach. Mężczyzna prowadził również, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu. Mysłowiczanin przewoził swoim autem trójkę dzieci, które na prośbę ich matki zawoził w tym dniu do szkoły – informuje KMP.
Do kontroli doszło dziś, 23 kwietnia, o 7:35 na ulicy Morgowskiej. Mężczyzna miał 0,4 promila alkoholu. Dzieci w wieku 7-11 lat zostały przekazane innemu członkowi rodziny, a o losie 61- latka zadecyduje teraz sąd.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












