W ostatnich dniach zawodnicy Zapaśniczego Uczniowskiego Klubu Siła Mysłowice uczestniczyli w Pierwszych Mistrzostwach Polski MMA oraz Mistrzostw polski Juniorów Młodszych w zapasach klasycznych.
W Mistrzostwach MMA złoto zapewnił sobie Jakub Jochimczyk. Brązowe medale zdobyli natomiast Vlad Pyruk, Przemek Oceński i Mateusz Libera.
Z kolei podczas XXXI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Olaf Proksa uplasował się na trzecim miejscu. Piąte miejsca zajęli ex aequo Nikolas Wicher i Oskar Piechota, ósme Kamil Kostorz, a jedenaste – Dominik Jakubowski oraz Kamil Turek. Łączna punktacja sprawiła, że ZUKS Siła Mysłowice ulokowała się na siódmym miejscu drużynowo. Nasi wojewódzcy reprezentanci zdobyli natomiast srebro.
Gratulujemy!















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












