W ostatnim meczu sezonu zasadniczego 1. ligi rugby Hegemon Mysłowice zmierzył się na wyjeździe z faworyzowaną Legią Warszawa. Spotkanie, rozegrane w niedzielę na stadionie przy Łazienkowskiej, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 33:13. Do przerwy Legia prowadziła 19:6.
Mimo porażki, drużyna z Mysłowic zaprezentowała waleczną postawę i momentami potrafiła postawić się faworytom. Legia, która zakończyła sezon na 1. miejscu, to jeden z głównych kandydatów do gry w meczu barażowym o awans do Ekstraligi Rugby
Spotkanie z liderem było dla naszej drużyny cenną lekcją na przyszłość.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











