Uczniowie ogniska muzycznego w Mysłowicach zaprezentują swoje umiejętności podczas koncertu na zakończenie roku szkolnego. Wydarzenie odbędzie się 25 czerwca o godzinie 17. w sali widowiskowej Mysłowickiego Ośrodka Kultury.
W programie znajdą się zarówno utwory klasyczne, jak i muzyka rozrywkowa. Na scenie wystąpią uczniowie klas fortepianu, fletu, śpiewu, gitary i skrzypiec. Oprócz występów solowych publiczność usłyszy również duety, tercety i zespoły.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












