4 lutego w Szkole Podstawowej Sportowej w Mysłowicach przy ul. Gwarków 1 rozpocznie się drugi sezon Mysłowickiej Ligi Rummikub. Rozgrywki zaplanowano w środy o godz. 17:30.
Liga zostanie przeprowadzona z wykorzystaniem Portalu Gracza. Aby się zapisać, należy posiadać konto z powiązanym profilem, a następnie skorzystać z zakładki „Zapisy na turnieje” lub formularza online. Organizatorzy udostępnili również materiały wideo prezentujące procedurę zapisów oraz zasady turniejowe. Szczegółowe warunki udziału określa regulamin wydarzenia.
W sezonie przewidziano sześć kolejek: 4 lutego, 4 marca, 18 marca, 8 kwietnia, 22 kwietnia oraz 6 maja. Każda obejmie dwie rundy po cztery gry. Nagrody rzeczowe otrzymają zawodnicy z miejsc 1–4, a zwycięzcy – po spełnieniu warunków regulaminu – uzyskają awans na Mistrzostwa Województwa Śląskiego. Gracze, którzy wystartują w co najmniej trzech kolejkach, zdobędą punkty do Ogólnopolskiego Rankingu Rummikub.
Organizatorami są Ewa Bień, Jarosław Nosek, Szkoła Podstawowa Sportowa w Mysłowicach, „Akademia Rummikub” oraz TM Toys.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













