W Przedszkolu nr 16 w Mysłowicach już po raz piąty odbyły się Mistrzostwa Przedszkolaków w Armwrestlingu, czyli w powszechnie znanej dyscyplinie sportu – siłowaniu się na rękę. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem i dostarczyło wielu emocji zarówno uczestnikom, jak i kibicom.