W środę, 13 maja, na mysłowickim rynku odbyło się pierwsze spotkanie członków i sympatyków Stowarzyszenia Motocyklowego Wilcza Wataha.

Spotkanie zgromadziło miłośników motocykli, którzy pojawili się na rynku, by wspólnie spędzić czas i porozmawiać. Jak przypomina stowarzyszenie, jego działalność skupia się przede wszystkim na propagowaniu bezpieczeństwa ruchu drogowego, organizowaniu zlotów, turystyce motocyklowej oraz aktywności charytatywnej na rzecz osób potrzebujących.

Kolejne spotkanie Wilczej Watahy ma odbyć się za miesiąc.