Dobra wiadomość dla miłośników wymiany rzeczy i wszystkich tych osób, które nie zdążyły wziąć udziału w pierwszej edycji Morgowskiej Wyprzedaży Garażowej!
Już 27 czerwca odbędzie się kolejne spotkanie, podczas którego będzie można sprzedać, wymienić lub podarować rzeczy, które zalegają w domach, piwnicach czy garażach.
Ideą wyprzedaży garażowych jest dawanie przedmiotom drugiego życia. To świetna okazja, aby pozbyć się nieużywanych rzeczy i znaleźć dla nich nowych właścicieli.
Wydarzenie odbędzie się na boisku przy ul. Józefa Wybickiego 80 w godzinach 8:00–11:00.
Zgłoszenia wystawców, podobnie jak podczas poprzedniej edycji, można przesyłać na adres e-mail: okurowska@m-ok.pl
Udział i rezerwacja stoiska są bezpłatne. Liczba dostępnych stolików i wieszaków jest ograniczona, dlatego warto zgłosić chęć uczestnictwa odpowiednio wcześnie.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













