Dobra wiadomość dla miłośników wymiany rzeczy i wszystkich tych osób, które nie zdążyły wziąć udziału w pierwszej edycji Morgowskiej Wyprzedaży Garażowej!

Już 27 czerwca odbędzie się kolejne spotkanie, podczas którego będzie można sprzedać, wymienić lub podarować rzeczy, które zalegają w domach, piwnicach czy garażach.

Ideą wyprzedaży garażowych jest dawanie przedmiotom drugiego życia. To świetna okazja, aby pozbyć się nieużywanych rzeczy i znaleźć dla nich nowych właścicieli.

Wydarzenie odbędzie się na boisku przy ul. Józefa Wybickiego 80 w godzinach 8:00–11:00.

Zgłoszenia wystawców, podobnie jak podczas poprzedniej edycji, można przesyłać na adres e-mail: okurowska@m-ok.pl

Udział i rezerwacja stoiska są bezpłatne. Liczba dostępnych stolików i wieszaków jest ograniczona, dlatego warto zgłosić chęć uczestnictwa odpowiednio wcześnie.