W świecie pełnym pośpiechu, nieustannych bodźców i informacyjnego szumu coraz więcej osób poszukuje sposobów na wyciszenie i odzyskanie wewnętrznej równowagi. Jedną z form odpoczynku, która zyskuje popularność, są koncerty muzyki relaksacyjnej i medytacyjnej. Już 14 czerwca takie wydarzenie odbędzie się w Filii Morgi w Mysłowicach.
Muzyka relaksacyjna od lat cieszy się rosnącą popularnością jako forma wspierania dobrego samopoczucia i redukcji stresu. Jej charakterystyczne, spokojne brzmienia pomagają wyciszyć natłok myśli, uspokoić oddech i skupić uwagę na chwili obecnej.
Spotkanie w Mysłowicach będzie okazją do przeżycia takiego doświadczenia na żywo. Organizatorzy zachęcają uczestników do zabrania własnej maty do jogi, co pozwoli wygodnie ułożyć się lub usiąść podczas wydarzenia. Koncert rozpocznie się o godzinie 17:00. Liczba miejsc jest ograniczona, a udział kosztuje 50 zł.
Dla osób zainteresowanych tematyką świadomego odpoczynku, medytacji i relaksu przy muzyce może to być interesująca propozycja na czerwcowe popołudnie.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













