Przypominamy, że w dniach 22–23 czerwca na zieleńcu przy placu Mieroszewskich prowadzone będą prace związane z usunięciem dwóch drzew. Roboty zaplanowano w godzinach od 6:00 do 14:00.
Jak informuje Zakład Oczyszczania Miasta Mysłowice, decyzja o usunięciu drzew została podjęta ze względu na ich stan oraz konieczność zapewnienia bezpieczeństwa i właściwego utrzymania terenów zielonych.
Prace będą realizowane przy użyciu specjalistycznego sprzętu. W związku z tym mieszkańcy proszeni są o to, by nie zostawiać samochodów w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca prowadzonych robót. Ma to umożliwić sprawne przeprowadzenie prac oraz zminimalizować ryzyko uszkodzenia pojazdów.
Drzewa przeznaczone do usunięcia zostały oznaczone na załączonej mapie numerami 1 i 2.
Kierowcy i mieszkańcy korzystający z okolic placu Mieroszewskich powinni liczyć się z utrudnieniami w rejonie wycinki drzew.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)







![ZOMM w akcji: Tydzień pełen zieleni, porządków i troski o wspólne dobro Kosiarka ZOMM w akcji. [fot. ZOMM FB]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/05/496255701_990818973210390_6536944516705699641_n-218x150.jpg)
![Prezydent Mysłowic powstrzymał wycinkę drzew w dzielnicy Larysz Wycięte drzewa przy ul. Jaworowej w Mysłowicach. [fot. Prezydent Mysłowic Dariusz Wójtowicz FB]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/05/495199980_1212124113876394_8529745855401593873_n-218x150.jpg)



![ZOMM wzbogacił się o nowoczesny pojazd Nowy pojazd marki Renault w ZOMM [fot. ZOMM Facebook]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/03/483753843_946824617609826_7049923260750124517_n-218x150.jpg)
