Strona główna PROGRAMY Sesja RM Uczniowie do szkół, radni na sesję. Pierwsze wrześniowe obrady za nami PROGRAMYSesja RM Uczniowie do szkół, radni na sesję. Pierwsze wrześniowe obrady za nami Przez Sylwia Żygłowicz - 2 września 2016 16:04 Podziel się Facebook Twitter Print Dokładnie na początku września radni powrócili do swoich obowiązków. W urzędzie miasta odbyła się pierwsza z dwóch zaplanowanych na ten miesiąc sesji zwyczajnych. O czym dyskutowali radni? Zobaczcie pełen zapis obrad. POWIĄZANE ARTYKUŁYWIĘCEJ OD AUTORA Upały i czad. Strażacy interweniowali siedem razy jednego dnia „Krajobrazy” w Galerii M2. Wernisaż wystawy uczestników Pracowni Malarskiej MOK Radni przyznali prezydentowi wotum zaufania i absolutorium Medale judoków i sukces w Grand Prix Polski Ju-Jitsu „Opowiem Ci co czuje ktoś, kto się nikomu nie śni”. Gutierez wypływa na „Morze martwe” Zawodnicy KS Mysław z medalami na Prague Open Muzyka połączyła młodzież z trzech krajów Policja bada sprawę martwego kota znalezionego na terenie jednej z firm Nietrzeźwa kierująca dachowała w Dziećkowicach Oliwia Wujec z tytułem Polska Miss Nastolatek Telewidzów Województwa Śląskiego