W najbliższy piątek 9 września mysłowicki magistrat będzie czynny dłużej. Chętni do pomocy urzędnicy będą pracować do godziny 15:30, a nie jak to zazwyczaj w piątki bywa, do godziny 14:00.
Oznacza to, że klienci urzędu, którymi są najczęściej osoby korzystające z usług Biura Obsługi Mieszkańca, będą mieli okazję załatwić swoje sprawy w piątek do godziny 15:30.
W normalnym trybie urząd funkcjonuje w poniedziałki do godziny 17:00, od wtorku do czwartku do godziny 15:30, a w piątki go godziny 14:00. Urzędnicy pracę rozpoczynają o godzinie 7:30.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












