Dzięki wrażliwości mysłowiczan oraz interwencji mysłowickich strażników miejskich, udało się odnaleźć właściciela psa, który najwidoczniej lubi podróżować komunikacją miejską. Pierwszego dnia września z przystanku przy ul. Laryskiej pupil udał się na wycieczkę, wsiadając do autobusu linii nr 219.
Pasażerem na gapę zainteresowali się pozostali podróżni. Martwiąc się o to, komu zaginął przyjacielski jamnik, zawiadomili straż miejską. Funkcjonariusze zabrali zaginionego czworonoga do mysłowickiego schroniska i napisali ogłoszenie o jego zaginięciu.
Szczęśliwie jeszcze tego samego dnia po jamnika, o wdzięcznym imieniu Ogonek, zgłosił się jego opiekun.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












