Policjanci odwiedzili Areszt Śledczy w Mysłowicach, podczas wizyty rozmawiali o bezpieczeństwie w ruchu drogowym z więźniami skazanymi za jazdę pod wpływem alkoholu oraz z osadzonymi sprawcami przestępstw i wykroczeń komunikacyjnych. Spotkanie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem.
Głównym założeniem spotkania było kształtowanie u więźniów prawidłowych zachowań za kierownicą. Mundurowi opowiadali o konsekwencjach związanych z prowadzeniem pojazdów pod wpływem alkoholu. Omówili również skutki wypadków spowodowanych przez pijanych kierowców, które poparte były prawdziwymi przykładami tragicznych zdarzeń. Uczestnicy byli bardzo zainteresowani tematyką spotkania i aktywnie brali w nim udział zadając szereg pytań















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











