Ponad pół promila alkoholu miał w organizmie 51- letni mieszkaniec Mysłowic prowadząc samochód. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy drogówki na ul. Gagarina. O jego losie zadecyduje teraz sąd. Grozi mu nawet do 2 lat więzienia.
– 29-go stycznia, ok godz. 11:30 na ul. Gagarina patrol Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach zatrzymał do kontroli kierującego pojazdem Volkswagen Golf. Badanie stanu trzeźwości 51- letniego mężczyzny wykazało ponad pół promila alkoholu. – informuje sierż. szt. Michał Lisowski z mysłowickiej policji
Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











