Mysłowice były po raz drugi z rzędu gospodarzem Mistrzostw Polski Młodzieżowców i Juniorów w ju-jitsu. Nagrodą za zwycięstwo był nie tylko medal, dyplom, puchar, ale również nominacja do startu w Mistrzostwach Świata w Grecji. Dwóch zawodników z Mysłowic na taki wyjazd ma duże szanse.
Gośćmi Marcina Janoty w programie „Kontra” jest Monika Helak i Oskar Sikora z klubu ROAN Fight Club złoci medaliści Mistrzostw Polski.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












