Mysłowice są kolejnym miastem w Polsce, w którym organizowana jest charytatywna akcja o nazwie „wymiana ciepła”. A o jej szczegółach opowie Izabela Piekarczyk, prezes Mysłowickiej Fundacji Po Pierwsze Człowiek.
Dowiedz się więcej o akcji: Mysłowice włączyły się w „wymianę ciepła”















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)








