Mysłowice odwiedzą parlamentarzyści Platformy Obywatelskiej. W najbliższą środę 15 lutego w Szybie Bończyk odbędzie się otwarte spotkanie, podczas którego mysłowiczanie będą mogli porozmawiać z poseł Krystyną Sibińską, senatorem Janem Filipem Libickim oraz senatorem Bogdanem Klichem. Na spotkanie w Mysłowicach zaprasza poseł Wojciech Król.
– Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w spotkaniu w Mysłowicach, gdzie będą mieli Państwo możliwość wzięcia udziału w ciekawej dyskusji, podzielenia się swoimi uwagami, a także wyrażenia swojej opinii na najważniejsze dla Państwa tematy – zaprasza poseł Wojciech Król.
Województwo śląskie to kolejny region, który w ramach swojego cyklu spotkań odwiedzą posłowie i senatorowie PO. Rozmowy z obywatelami mają być istotną częścią powstającego programu o nazwie Polska Obywatelska 2.0.
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











