15 marca funkcjonariuszki Straży Miejskiej Mysłowice przeprowadziły w Szkole Podstawowej nr 13 w Mysłowicach lekcję pokazową w zakresie pierwszej pomocy. Zajęcia były zorganizowane przy współpracy pracowników Automobilklubu Mysłowice.
Uczestnikami zajęć byli uczniowie klas VI, którzy zapoznali się z podstawowymi zagadnieniami udzielania pierwszej pomocy oraz zostali przeszkoleni w zakresie opatrywania ran. Była to kolejna już lekcja pokazowa przeprowadzona przez Zespół Profilaktyki Straży Miejskiej Mysłowice.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












