Kilkudziesięciu skazanych, osadzonych w mysłowickim Areszcie Śledczym miało okazję spotkać się z Krzysztofem Kozakiem, zwycięzcą jednego z polskich programów typu talent show.
Krzysztof Kozak wygrał w II edycji „Got to dance”. Tańczy od 4 roku życia i jest samoukiem. Każdy występ Krzysztofa jest spontaniczny, nie wymyśla wcześniej układów tanecznych. W jego wielkiej pasji nie ogranicza go nawet poważna choroba, z jaką się boryka – stwardnienie rozsiane.
Osadzeni wysłuchali słów tancerza właśnie na temat trudności życia codziennego, związanych z chorobą. Uczestnicy tego dnia mogli posłuchać także artystycznego występu.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












