Sierżant sztabowy Łukasz Zyzik z Aresztu Śledczego w Mysłowicach wrócił z otwartych mistrzostw Polski w ju-jitsu sportowym z dwoma medalami, w tym jednym najcenniejszym.
Turniej odbył się 26 listopada w Katowicach. 783 zawodników z 72 klubów stoczyło w sumie 970 walk. Sierżant sztabowy Łukasz Zyzik, starszy oddziałowy działu ochrony Aresztu Śledczego w Mysłowicach, zdobył na imprezie dwa medale: złoty w formule ne-waza oraz brązowy w formule no-gi masters w kategorii wagowej do 69 kg. Ponadto funkcjonariusz został nagrodzony przez dyrektora Aresztu Śledczego w Mysłowicach.
Źródło: sw.gov.pl/kpt. Grzegorz Fuchs















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













