W imieniu Stowarzyszenia Wspierania Organizacji Pozarządowych MOST, Urzędu Miejskiego w Zabrzu oraz partnerów, mysłowicki magisrat zaprasza na wojewódzką konferencję w ramach Forum Organizacji Pozarządowych i Przedsiębiorstw Społecznych. Poświęcona ona będzie możliwościom współpracy między: organizacjami tzw. trzeciego sektora (fundacje, stowarzyszenia), samorządem lokalnym i przedstawicielami biznesu, na rzecz mieszkańców województwa śląskiego.
W programie przewidziane warsztaty, panele dyskusyjne, wykłady. Konferencja będzie miała miejsce w Zabrzu 19 maja 2015 od godziny 10.15 (rejestracja od godz. 9.30). Zapisów można dokonywać przez formularz znajdujący się .::TUTAJ::.
Plik do pobrania: program konferencji















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



