Uczniowie klas gimnazjalnych w SP 15 z Wesołej w dniach 9-12 października 2017 przebywali w Tresnej na treningach sportowych połączonych z turniejami. Organizatorami byli nauczyciele wychowania fizycznego – Tomasz Kręgiel i Łukasz Pękala.
Najpierw na dwa dni wyjechali piłkarze, którzy intensywne trenowali, a następnie
rywalizowali ze sobą w drużynach. Potem nad Jezioro Żywieckie do ośrodka Odys
wyjechały siatkarki. Oprócz intensywnych treningów, były także inne atrakcje, np.
wycieczka do Szczyrku. Uwieńczeniem wyjazdów były finałowe rozgrywki, a
zwycięzcy zostali nagrodzeni medalami.
Wszyscy uczestnicy zgodnie twierdzą, że rywalizacja nie była jednak najważniejsza,
ważna była dobra zabawa i wspólne aktywne spędzanie czasu.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












