Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach zatrzymali 17-letniego mężczyznę. Mieszkaniec Mysłowic posiadał przy sobie marihuanę. Jego sprawa znajdzie swój finał w sądzie.
Do zatrzymania doszło w Wigilię, 24 grudnia około godziny 2:00 w dzielnicy Kosztowy.
– Policjanci w rejonie osiedla domków jednorodzinnych dokonali sprawdzenia mężczyzny. Okazało się, że 17-letni mieszkaniec Mysłowic posiadał przy sobie marihuanę w ilości 3 gram. Stróże prawa zabezpieczyli narkotyki i zatrzymali mężczyznę – informuje sierż. szt. Michał Lisowski z Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach
Jego sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Za posiadanie narkotyków grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











