Także w Mysłowicach zbierane będą pieniądze dla małych pacjentów. 14 stycznia na ulicach miasta kwestować będą wolontariusze WOŚP, a w Mysłowickim Ośrodku Kultury zabrzmi muzyka. Już teraz moimi gośćmi są Tomasz Wybraniec, szef mysłowickiego sztabu WOŚP oraz Łukasz Prajer z Mysłowickiego Ośrodka Kultury.
https://vimeo.com/249801136















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)









