Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia i płynące z niej korzyści dla Mysłowic to temat kolejnego już spotkania Klubu Obywatelskiego w Mysłowicach. Gośćmi dyskusji, jaka odbędzie się w Mysłowickim Ośrodku Kultury, będą Kazimierz Karolczak, przewodniczący zarządu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii oraz filozof prawa, dr hab. prof. UŚ Tomasz Pietrzykowski.
Spotkanie odbędzie się w czwartek 22 lutego w Mysłowickim Ośrodku Kultury. Dyskusja z Kazimierzem Karolczakiem oraz Tomaszem Pietrzykowskim rozpocznie się o godzinie 18:00.
Do udziału w rozmowach zaproszeni są wszyscy zainteresowani mysłowiczanie. Będzie to już kolejne spotkanie Klubu Obywatelskiego w Mysłowicach. Mysłowiczanie mieli już okazję uczestniczyć w dyskusjach m.in. z prezydentem Bronisławem Komorowskim, byłym ministrem sprawiedliwości Borysem Budką oraz filozofem Jarosławem Makowskim.
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













