Od 1 marca w Mysłowicach zmienia się system gospodarowania odpadami. Największa zmiana dotyczy zwiększenia ilości pojemników, w których segregować będziemy odpady. O szczegółach tych zmian rozmawiamy z Andrzejem Holeckim, naczelnikiem wydziału ochrony środowiska mysłowickiego magistratu.
[maxbutton id=”1″ text=”ZOBACZ, TRWA 04:41″ ]
https://vimeo.com/257108614















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)










