Funkcjonariusze i pracownicy pożegnali dotychczasowego kapelana Aresztu Śledczego w Mysłowicach. Duchowny, który do tej pory posługiwał w jednostce, odchodzi by objąć w swoją pieczę nowe probostwo.
Przez ostatnie niespełna 4 lata ks. Zbigniew Pilecki był duszpasterzem osadzonych w mysłowickiej jednostce penitencjarnej. Zawsze ze wzruszającą cierpliwością i wytrwałością pochylał się nad sprawami skazanych i wspierał wszystkich potrzebujących. Osadzeni podczas ostatniego spotkania pożegnali go i podziękowali za trud posługi, jaką pełnił.
Nie wiadomo jeszcze kto zastąpi odchodzącego duszpasterza.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













