Choć właściwa rocznica odzyskania niepodległości już za nami, patriotyczne nastroje nadal utrzymują się w szkołach czy miejskich placówkach, a świętowanie nie dobiegło jeszcze końca. Już 16 listopada w Dziećkowicach odbędzie się kolejny koncert z okazji 100. lat niepodległości Polski.
16 listopada o godz. 17:45 w filii MOK-u na Dziećkowicach (ul. Długa 70 A) wystąpi tenor Oskar Jasiński wraz z sopranistką Anną Ogińską. Wokalistom towarzyszyć będzie pianistka Grażyna Griner oraz mysłowicki Chór Milenium pod kierownictwem Barbary Badury.
Bezpłatne wejściówki są do odbioru w MOK-u na Dziećkowicach (rezerwacje: 508 063 803).
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












