W czwartek 6 grudnia odbędzie się kolejne spotkanie w Szybie Bończyk, jakie mysłowicki magistrat organizuje z myślą o mysłowickich przedsiębiorcach. Podczas grudniowego spotkania omówiona zostanie dotychczasowa współpraca oraz przedstawione zostaną propozycje współpracy na kolejny rok.
Spotkanie, na które zaprasza prezydent Dariusz Wójtowicz, rozpocznie się o godz. 8:30. Przedsiębiorcy zainteresowani udziałem są proszeni o zgłoszenie i potwierdzenie przybycia do 4 grudnia drogą mailową.
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













