Przed godziną 15 na skrzyżowaniu ulic Katowickiej i Bończyka obok Quick Parku doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia kobieta została zabrana do szpitala. Przyczyny kraksy bada policja.
Do zdarzenia doszło przy stacji Orlen, na miejscu działają dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej, zespół ratowników medycznych i policja. Zderzyły się dwa samochody osobowe, w którym podróżowały 4 osoby. Kobieta uskarżająca się na bóle odcinka szyjnego została przetransportowana do Szpitala nr 2 w Mysłowicach – informuje mł. bryg. Wojciech Chojnowski, rzecznik prasowy PSP w Mysłowicach
Do zakończenia usuwania skutków zdarzenia ruch w kierunku centrum odbywa się jednym pasem.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












