W najbliższy piątek na scenie Kina Znicz w Brzezince odbędzie się noworoczny koncert mysłowickich muzyków. Tego wieczoru na scenie zaprezentują się chórzyści, wokalistki, dzieci ze szkolnego zespołu oraz miłośnicy bluesa.
Tradycyjnie, w Brzezince odbędzie się koncert noworoczny. W piątkowy wieczór mysłowiczanie będą mogli wysłuchać chóru św. Maksymiliana Kolbe z Janowa, Zielonych Nutek z SP nr 10, chóru Familia, zespołu Gal Han oraz wokalistek Pauliny Szczepockiej oraz Alicji Klepki.
Koncert rozpocznie się o godzinie 18″00, wstęp jest wolny.
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













