Dwóch kierowców pod wpływem alkoholu zatrzymała mysłowicka drogówka. 52 i 66 latek zdecydowali się na jazdę samochodem mimo, że w ich organizmach nadal znajdował się alkohol. Mężczyźni stracili już prawo jazdy, a za kierowanie pojazdem w stanie po użyciu alkoholu odpowiedzą przed sądem.
Kolejnych dwóch amatorów jazdy na podwójnym gazie zatrzymała w środę mysłowicka drogówka. Około godziny 10.30 na ul. Stadionowej wpadł kierujący renaultem, 52-letni mieszkaniec Mysłowic. W organizmie mężczyzny znajdowało się jeszcze 0,2 promila alkoholu. Niespełna pół godziny później na ul. Zachęty mundurowi zatrzymali volkswagena, kierowanego przez 66-letniego mieszkańca Jaworzna. Jaworznianin wydmuchał 0,25 promila. Mężczyźni stracili już prawo jazdy, a za kierowanie w stanie po użyciu alkoholu odpowiedzą przed sądem.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












