Ich sala gimnastyczna zamieniła się w salę koncertową i rozbrzmiały w niej najpiękniejsze, uczniowskie głosy. W Szkole Podstawowej nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi w Mysłowicach już po raz 6. zorganizowano Wieczór Kolęd.
Szkolna społeczność i goście wysłuchali przepięknych kolęd i pastorałek. Były wykonywane nie tylko wokalnie, dzieci dały popis także na instrumentach. Pośród urzeczonej występami publiczności zasiadała m.in. Naczelnik Wydziału Edukacji Aleksandra Żołna czy najwierniejsi fani uczniów – ich rodzice. Poza świątecznym repertuarem zmysły zgromadzonych gości cieszyła także kawiarenka z przekąskami.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













