Młodzi mysłowiczanie będą mieli okazję na sportowo uczcić 100. rocznicę wybuchu pierwszego powstania śląskiego. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje dla nich z tej okazji otwarte mistrzostwa w pływaniu.
Mistrzostwa są otwarte, co oznacza, że może się do nich zgłosić każdy mieszkaniec Mysłowic w wieku 5-16 lat. Wystarczy wysłać na adres e-mail m.grasela@mosir.myslowice.pl swoje imię i nazwisko oraz rok urodzenia.
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 10 maja, natomiast same zawody są zaplanowane na 11 maja. Odbędą się o godz. 13 na pływalni KWK Mysłowice-Wesoła.
– Rywalizacja odbywać się będzie w różnych kategoriach wiekowych i konkurencjach pływackich oraz na różnych dystansach – zapewniają organizatorzy.
Regulamin mistrzostw i druk zgody rodziców na udział w imprezie znajdziecie tutaj. Jeśli macie dodatkowe pytania, zadzwońcie pod numer 690 216 008.
Tekst: Aleksandra Olszewska















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













