REKLAMA
video

#TYDZIENw360: Krótkie podsumowanie tygodnia

Nowe radiowozy dla mysłowickiej policji, przenosiny centrum UPS do Mysłowic i lokalna noc muzeów. To tylko kilka najważniejszych wydarzeń mijającego tygodnia. Wszystkie zobaczycie w nowym programie Tydzień w 360! Zarezerwujcie sobie 3 minuty.
video

#TYDZIENw360: Krótkie podsumowanie tygodnia

Finał poszukiwań Armina Smyczka, święto mysłowickich strażaków i losowanie w loterii "Z Pitem w drogę po nagrodę" To tylko kilka najważniejszych wydarzeń mijającego tygodnia. Wszystkie zobaczycie w nowym programie Tydzień w 360! Zarezerwujcie sobie 3...
video

Tydzień w 360 – mijające 7 dni w 3 minuty

Policyjny pościg ulicami Wesołej, Ekstremalna Droga Krzyżowa i podsumowanie biegów przełajowych. To tylko kilka najważniejszych wydarzeń mijającego tygodnia. Wszystkie zobaczycie w nowym programie Tydzień w 360! Zarezerwujcie sobie 3 minuty.
video

Tydzień w 360 – mijające 7 dni w 3 minuty

Zmiany w siatce szkół w Wesołej i Kosztowach, remont ul. Dygasińskiego czy ewentualne wsparcie GPW dla MPWiK.To tylko kilka najważniejszych wydarzeń mijającego tygodnia. Wszystkie zobaczycie w nowym programie Tydzień w 360! Zarezerwujcie sobie 3 minuty.
video

Tydzień w 360 – 24.03.2017

Niebezpieczna sytuacja na Towarowej, konkurs na prezesa MPWiK, tytuł dla mysłowickiego znaczka czy wizyta wrocławskiej Neo-nówki? To tylko kilka najważniejszych wydarzeń mijającego tygodnia. Wszystkie zobaczycie w nowym programie Tydzień w 360! Zarezerwujcie sobie 3 minuty.