29 stycznia w hali MOSiR przy ul. Bończyka 32z rozegrano szkolne zawody w piłce siatkowej chłopców szkół ponadpodstawowych. Turniej, będący sportowym akcentem na zakończenie stycznia, dostarczył wielu emocji zarówno zawodnikom, jak i kibicom.
W rywalizacji udział wzięły trzy drużyny: I Liceum Ogólnokształcące – obrońcy tytułu mistrza Mysłowic, II Liceum Ogólnokształcące oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego. Już w pierwszym meczu I LO zmierzyło się z CKZiU, wygrywając po wyrównanym spotkaniu 2:1. Następnie II LO pewnie pokonało CKZiU 2:0.
Decydujący o końcowej klasyfikacji pojedynek pomiędzy I LO a II LO stał na bardzo wysokim poziomie. Po zaciętej walce zwycięstwo 2:0 odnieśli obrońcy tytułu, którzy dzięki kompletowi zwycięstw ponownie sięgnęli po mistrzostwo Mysłowic.
I Liceum Ogólnokształcące wywalczyło tym samym awans do zawodów rejonowych, gdzie zmierzy się z najlepszą szkołą z Katowic.
Klasyfikacja końcowa:
-
I Liceum Ogólnokształcące
-
II Liceum Ogólnokształcące
-
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)









